Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
24°C
8°C
JUTRI
26°C
9°C
Deli
2603

MOK Kočevje prenizka ovira za razigrane PAPAGAJE

V tekmi 3. kola Pokala Odbojkarske zveze Slovenije so se ŠD Papagaji z rezultatom 3 : 0 gladko prebili v naslednji krog tekmovanja.

Potem ko so vranski odbojkarji, ekipa ŠD Papagaji, v prejšnjem krogu s 3 : 0 suvereno odpravili ekipo Agergas iz Kranja, so tokrat pred 100 bučnimi gledalci gladko, z enakim izidom 3 : 0 (-21, -13, -16), premagali še ekipo MOK Kočevje. Po dveh domačih tekmah se Papagaji v 4. krogu pokala OZS zdaj odpravljajo na gostovanje na Primorsko, kjer se bodo v prihodnjem tednu pomerili z boljšim iz dvoboja HIT Nova Gorica in Salonit Anhovo II. Verjamemo, da se lahko vranski odobjkarji tudi z vročega gostovanja vrnejo neporaženi in v domači dvorani zvestim navijačem prikažejo še kakšno dobro tekmo.
                                                                                    Darko Kramar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi