Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
2°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

SMUČARSKO PRVENSTVO V PREKOPI


SOSED SOSEDU

| |
09.02.2015      7:02
A A

SMUČARSKO PRVENSTVO V PREKOPIDeli:

Mnenja glede zime in snega so pogosto zelo deljena. Medtem ko otroci uživajo na snegu in si ga vedno želijo še več, nam starejšim včasih dela preglavice, še posebej, če smo na cesti. Letošnjo zimo pa smo sneg v Prekopi sprejeli za užitek, namenjen druženju in zabavi vseh generacij. Na Mrzlovškovem griču je vlečnica aktivna kot že dolgo ne. In če dobro ter kvalitetno treniraš, je prav, da se uvrstiš tudi na tekmo. Tako smo na sončno  nedeljo imeli v Prekopi smučarsko prvenstvo. Pomerili smo se v pionirski kategoriji, mladinski, članski, manjkali pa niso niti veterani. V mlajših kategorijah je bilo čutiti kar nekaj tekmovalnega duha. Kako tudi ne, saj so se borili za prava odličja. Članice in veterani smo  smučali za zabavo,  predvsem pa smo si želeli brez padca in še pravočasno priti za zimski »šank«, kjer je bila gostinska ponudba odlična. Na snegu si želimo še nekaj športnih užitkov, zato še kakšna snežinka ne bi bila odveč.

 

Lep smučarski pozdrav iz Prekope

Klavdija Konečnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.