Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, na vzhodu in severu bo občasno sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16 °C.
2°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 6°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

ŠPORTNI DAN UČENCEV PRVIH, DRUGIH IN TRETJIH ......


ŠOLSTVO

| |
13.10.2014      10:06
A A

ŠPORTNI DAN UČENCEV PRVIH, DRUGIH IN TRETJIH RAZREDOV


9. 10. 2014 so imeli učenci od 1. do 3. razreda športni dan. Spoznavali so različne športe. Pri organizaciji športnega dneva so nam pomagali zunanji sodelavci. Nogomet so predstavili gospodje Marjan, Jure in Miha, ju-jitsu gospodična Sabina, judo sta predstavila gospoda Peter in Boštjan, atletiko gospa Jolanda in ples gospodična Nadja. Vsem se zahvaljujemo za sodelovanje, saj ste učencem na zanimiv in igriv način predstavili svoje zvrsti športa. Nekatere med njimi ste za posamezne športe tudi navdušili. Takole pa so o športnem dnevu povedali učenci:


Deli:

1. b-razred

Larisa, Žan, Luka, Tia, Maj, Mojca in Žan Luka  so najbolj uživali v igrah zombi, pingvini ter lovljenje z žogami. Nejcu in Teji je bilo najbolj všeč med plesanjem. Nik in Gašper sta uživala v delavnicah juda, ko sta se učila padcev in metov, Miha pa je bil navdušen nad štafetnimi igrami v teku in skokih. Zala je navdušena nad ju-jitsem in je spretno pokazala, kaj vse že zna. Žani in Binetu je bil všeč ves dan.

 

1. a-razred

 • MATEVŽ: "Najbolj všeč mi je bilo pri ATLETIKI, ko sem tekmoval in ko sem se igral z žogami pri JUDU igro bratec, reši me."
 • JURIJ pravi, da mu je bilo najbolj všeč, ker smo telovadili.
 • ROKU je bilo všeč pri vseh ŠPORTIH.
 • PIA pravi, da ji je bilo najbolj všeč pri gospe Nadji, kjer so plesali.
 • ELIJA zelo utrujen pove, da mu ni bilo všeč, ko smo se igrali igro bratec, reši me.
 • AJDI je bilo najbolj všeč, ko so plesali pri gospe Nadji.
 • ŽIGU je bilo najbolj všeč pri JUDU.
 • NEJI je bilo najbolj všeč pri PLESU pri gospe Nadji.
 • GAŠPERJU je bilo najbolj všeč, ko so se igrali bratec, reši me.
 • ŠPELA pravi, da ji je bilo vse všeč.
 • INJI je bilo najbolj všeč na ju-jitsu.
 • GAL pravi, da mu je bilo všeč vse, najbolj všeč pa mu je bilo, ko ga Gašper ni zadel z žogo.
 • ZALI je bilo najbolj všeč na ju-jitsu, ko so se metali po blazinah.
 • MANCI je bilo všeč vse, najbolj pa pri JUDU, ko je Gašper ni zadel z žogo.

 

Ni mi bilo všeč,

 • ko je sošolec skočil na mene (Gal);
 • ko je učenka iz 1. b-razreda padla name (Elija);
 • ko je pri lovljenju padel nekdo name (Rok);
 • ko niso nekateri sošolci upoštevali pravil igre (Zala).

 

2. a-razred

Všeč mi je bilo, ko sem igral nogomet, ker sem bil z Jakobom. (Val)

Všeč mi je bilo na judu, ker smo se igrali igro hudi stric. (Beti)

Všeč mi je bilo na judu, ker smo se šli ˝batine˝. (Nejc)

 

3. razred

 Na današnjem  športnem dnevu  smo spoznali šport . Najprej smo spoznali nogomet. Vodili so nas gospod Marjan, Miha in Jure. Nato smo spoznali šport ju-jitsu z gospo Sabino. Po malici smo malo plesali, fantje ravno ne. Večinoma smo plesale samo punce in Nadja Les. Napočil je čas za judo z gospodom Petrom in Boštjanom. Za presenečenje smo igrali boj med dvema ognjema.

Anika Pečovnik, 3. a

 

Danes, 9. 10. 2014,  smo imeli športni dan. Všeč mi je bil nogomet, ju-jitsu, judo in boj med dvema ognjema. Na športnem dnevu mi niso bile všeč plesne. Najbolj všeč mi je bil judo. Pri judu smo se igrali različne igre in delali vaje. Pri nogometu smo vadili nogomet, na ju-jitsu  smo vadili udarce in brce, pri plesu pa smo plesali. Plesati je bilo težko.

Domen Nedelko, 3. a

 

Danes, 9. 10. 2014, smo imeli športni dan. Spoznali smo ju-jitsu,  judo, nogomet, ples in boj med dvema ognjema. Pri ju-jitsu  smo vadili brco in udarec z roko. Pri judu smo se tudi zabavali. Pri nogometu pa smo vodili žogo, streljali na gol in imeli štafetne igre. Pri plesu smo plesali tudi ob glasbi. Igrali smo med dvema ognjema in se imeli tudi zabavno.

Lan Aleksander Dobnik, 3. b

 

Danes, 9. 10. 2014, smo imeli športni dan. Spoznali smo več športov. Najprej smo šli igrat nogomet. Imeli smo tri skupine. Potem smo šli k  ju-jitsu. Tam mi je bilo malo boljše kot na nogometu. Nato je sledila malica. Po malici smo oddrveli v telovadnico. Punce smo komaj čakale, ker je bil na vrsti ples. Sledil je judo z g. Petrom. Za judom je bil na vrsti boj med dvema ognjema. Zmagali so učenci 3. b-razreda. Ta dan mi je bil všeč. 

Lucija Remic, 3. a

 

Danes smo imeli športni dan. Bili smo v telovadnici. Izvajali smo različne vaje za nogomet. Potem smo šli na ju-jitsu. Zatem smo plesali. Ko smo končali s plesom, smo šli k judu. Tudi jaz hodim na judo. Po judu smo šli igrat boj med dvema ognjema. Igrali smo b-razred proti a-razredu. Zmagali smo učenci b-razreda.

Martin Žilnik, 3. b

 

Danes smo spoznali nogomet, ju-jitsu, judo in med dvema ognjema. Pri nogometu smo spoznali strel na gol in prvi sem zadel z levico v svoji skupini. Pri ju-jitsu smo se borili. Boril sem se z Aljažem. Všeč mi je bilo, čeprav me je Aljaž premagal. Pri judu smo se učili pravilno padati in igrali smo se igre. Pri boju med dvema ognjema sem se imel lepo. Najbolj všeč mi je bil nogomet.

Nejc Šmajs, 3. b
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.