Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
23°C
2°C
JUTRI
22°C
2°C
Deli

Srečanje občanov – mladih po duši in srcu

V nedeljo, 23. 9. 2018, smo se zopet družili občani Občine Vransko, »mladi po duši in srcu«, ter številni prostovoljci. V čast nam je bilo, da smo se lahko z njimi družili ter pričarali nasmehe na njihove obraze. Za pogostitev je poskrbela Občina Vransko, za spominke in postrežbo prostovoljci OO RK Vransko in Karitas Vransko, za okusno kosilo kuharice OŠ Vransko-Tabor, da pa ni bilo preveč dolgočasno, je poskrbel ansambel »Franca Zupana s prijatelji«. Hvala otroški folklorni skupini OŠ Vransko-Tabor, Kristini Bogataj, županu g. Francu Sušniku, g. župniku ter vsem, ki ste kakor koli prispevali k odličnemu vzdušju na ta dan.  Želimo, da se prihodnje letu vidimo še v večjem številu.

OO RK Vransko

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi