Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
33°C
17°C
ČE.
35°C
18°C
Deli

Občina Vransko se pridružuje globalni akciji "Očistimo svet 2018", pridružite se tudi vi

Cilj akcije Očistimo Svet 2018 (World Cleanup Day) je združiti pet odstotkov prebivalstva iz 150 držav v največji čistilni akciji, ki bo v vseh državah potekala prav na isti dan. In mi ne dvomimo, da nam bo s skupnimi močmi to tudi uspelo.

Vljudno vas vabimo na  ČISTILNO AKCIJO, ki bo v soboto, 15. 9. 2018, z začetkom ob 8. uri.


Vsi, ki se boste udeležili čistilne akcije, boste na zbirnem  mestu pred Občino Vransko dobili rokavice in vreče za zbiranje odpadkov. Organizatorji vas bodo razporedili po terenu in vam dali ustrezna navodila glede zbiranja in odlaganja zbranih odpadkov. Priporočljivo je, da se ustrezno oblečete in obujete.

Po končani čistilni akciji bosta za vse udeležence pripravljena topel obrok in napitek.


S skupnimi močmi poskrbimo za čisto in urejeno okolje v naši občini.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi