Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
28°C
17°C
JUTRI
27°C
17°C
Deli
2603

Uporaba nove sejne sobe Občine Vransko

Občina Vransko je odkupila prostore nekdanje poslovalnice Banke Celje v stavbi Kulturnega doma Vransko na naslovu Vransko 130c. V teh prostorih smo uredili sejno sobo, ki bo od 1. oktobra dalje na razpolago za sestanke vsem društvom, ki delujejo na območju občine Vransko in je njihovo delovanje v letu uporabe sejne sobe sofinancirano iz proračuna Občine Vransko. Sejno sobo bodo lahko koristiuporabljale tudi politične stranke, ki imajo ustanovljen občinski odbor v občini Vransko.

    
Termin uporabe sejne sobe je potrebno najaviti in uskladiti sedem dni pred uporabo v tajništvu Občine Vransko. Po potrditvi termina predstavnik uporabnika zadnji delovni dan pred uporabo sejne sobe s podpisom dobi ključ v tajništvu Občine Vransko. Ključ je dolžan vrniti v tajništvo prvi naslednji delovni dan po uporabi sejne sobe. Predstavnik občine lahko ob vrnitvi ključa zahteva ogled stanja sejne sobe skupaj s predstavnikom koristnika, ki vrača ključ. V primeru očitnih nepravilnosti in namernih poškodb sejne sobe  in njene opreme se napiše zapisnik. Strošek sanacije poškodb v sejni sobi  in na opremi bremeni zadnjega uporabnika. Pričakujem, da bomo vsi uporabniki sejne sobe spoštovali hišni red in sejno sobo uporabljali kot dobri in skrbni gospodarji ter varuhi našega skupnega premoženja.

Franc Sušnik, župan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi