Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Plaktivat GO! Poženi se v tek


OBVESTILA

| |
15.03.2017      10:34
A A

Plaktivat GO! Poženi se v tek


TAM-TAM v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS-ZŠZ) objavlja osmi natečaj PLAKTIVAT za oblikovanje mestnega plakata na temo POŽENI SE V TEK. Prijave se zbirajo do vključno 7. aprila 2017, zmagovalni plakat pa bo natisnjen in javno objavljen na 500 TAM-TAM plakatnih mestih po Sloveniji ter prijavljen v tekmovalne dele festivalov Slovenski oglaševalski festival SOF in Bienale vidnih sporočil Slovenije.


Deli:

 

Ljubljana, 10.3.2017 – Z začetkom marca se vrača natečaj Plaktivat, ki ga že osmič organizira podjetje TAM-TAM. Plaktivat je fuzija dobre družbeno odgovorne ideje, ustvarjalnosti in javnega medija. Obenem pa projekt opozarja tudi na učinkovitost, družbeno vlogo in odgovornost, ki jo lahko zavzema mestni plakat, kot razširjen in vpliven medijski format.

Tokratni natečaj z naslovom POŽENI SE V TEK podjetje TAM-TAM organizira v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS-ZŠZ). Živimo namreč v času, ko stopnja razvitosti veliko ljudem omogoča življenje z malo ali nič telesnega napora pri opravljanju vsakodnevnih dejavnosti. Fizično pasiven življenjski stil pa ima pogosto negativne posledice za naše počutje in zdravje. Kdor fizično dela ne opravlja, ali ne telovadi, povečuje možnost nastanka kroničnih bolezni in debelosti, kar lahko naposled vodi tudi v psihične težave. 

Nekateri skušajo pasiven življenjski slog omiliti s farmacevtskimi zdravili, namesto da bi »zdravili« vzrok. V tej deželi imamo na voljo učinkovito in naravno zdravilo – izjemno pokrajino, ki večini Slovencev ponuja široke možnosti športnih dejavnosti. Za sprehod ali tek primeren teren je blizu vrat stanovanja večine Slovencev.

Veliko Slovencev redno hodi po cestah med travniki, po planjavah, gričih in hribih. Vendar pa je tudi znano, da se 440.000 (22 odstotkov) Slovencev nikoli ne ukvarja s športom. 

Plaktivat tako tudi v svoji osmi izdaji ostaja zvest svoji družbeno odgovorni vlogi in spodbuja k pozitivnim premikom v naših glavah in širši družbi. Tomaž Drozg, direktor družbe TAM-TAM pravi: »V TAM-TAMu čutimo odgovornost do nadaljnjega družbenega razvoja. Menimo, da je mestni plakat kot izjemno razširjen in hkrati najstarejši medijski format z velikim vplivom pravi format za vpliv na javno mnenje in premikanje mej. S tokratnim PLAKTIVATOM tako vabimo k ustvarjanju na temo gibanja, sodelujoči pa naj svoja dela oddajo do vključno 7. aprila 2017«.

Več o predmetu in cilju natečaja preberite na http://tam-tam.si/slo/plaktivat.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
24.10.2017 | Šole in vrtci
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
24.10.2017 | Kultura
Pravljična ura v Občinski knjižnici Tabor
24.10.2017 | Šport
Šola športnega plezanja
27.10.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku

Bodite prvi pri oddaji mnenja.