Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

delno oblačno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 17°C
torek, 23.09.2018
11°C | 21°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 17°C
četrtek, 26.09.2018
-1°C | 16°C
petek, 27.09.2018
3°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Plaktivat GO! Poženi se v tek


OBVESTILA

| |
15.03.2017      10:34
A A

Plaktivat GO! Poženi se v tek


TAM-TAM v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS-ZŠZ) objavlja osmi natečaj PLAKTIVAT za oblikovanje mestnega plakata na temo POŽENI SE V TEK. Prijave se zbirajo do vključno 7. aprila 2017, zmagovalni plakat pa bo natisnjen in javno objavljen na 500 TAM-TAM plakatnih mestih po Sloveniji ter prijavljen v tekmovalne dele festivalov Slovenski oglaševalski festival SOF in Bienale vidnih sporočil Slovenije.


Deli:

 

Ljubljana, 10.3.2017 – Z začetkom marca se vrača natečaj Plaktivat, ki ga že osmič organizira podjetje TAM-TAM. Plaktivat je fuzija dobre družbeno odgovorne ideje, ustvarjalnosti in javnega medija. Obenem pa projekt opozarja tudi na učinkovitost, družbeno vlogo in odgovornost, ki jo lahko zavzema mestni plakat, kot razširjen in vpliven medijski format.

Tokratni natečaj z naslovom POŽENI SE V TEK podjetje TAM-TAM organizira v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS-ZŠZ). Živimo namreč v času, ko stopnja razvitosti veliko ljudem omogoča življenje z malo ali nič telesnega napora pri opravljanju vsakodnevnih dejavnosti. Fizično pasiven življenjski stil pa ima pogosto negativne posledice za naše počutje in zdravje. Kdor fizično dela ne opravlja, ali ne telovadi, povečuje možnost nastanka kroničnih bolezni in debelosti, kar lahko naposled vodi tudi v psihične težave. 

Nekateri skušajo pasiven življenjski slog omiliti s farmacevtskimi zdravili, namesto da bi »zdravili« vzrok. V tej deželi imamo na voljo učinkovito in naravno zdravilo – izjemno pokrajino, ki večini Slovencev ponuja široke možnosti športnih dejavnosti. Za sprehod ali tek primeren teren je blizu vrat stanovanja večine Slovencev.

Veliko Slovencev redno hodi po cestah med travniki, po planjavah, gričih in hribih. Vendar pa je tudi znano, da se 440.000 (22 odstotkov) Slovencev nikoli ne ukvarja s športom. 

Plaktivat tako tudi v svoji osmi izdaji ostaja zvest svoji družbeno odgovorni vlogi in spodbuja k pozitivnim premikom v naših glavah in širši družbi. Tomaž Drozg, direktor družbe TAM-TAM pravi: »V TAM-TAMu čutimo odgovornost do nadaljnjega družbenega razvoja. Menimo, da je mestni plakat kot izjemno razširjen in hkrati najstarejši medijski format z velikim vplivom pravi format za vpliv na javno mnenje in premikanje mej. S tokratnim PLAKTIVATOM tako vabimo k ustvarjanju na temo gibanja, sodelujoči pa naj svoja dela oddajo do vključno 7. aprila 2017«.

Več o predmetu in cilju natečaja preberite na http://tam-tam.si/slo/plaktivat.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 147
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.09.2018
Danes ni dogodkov.
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
BREZPLAČNI NADALJEVALNI TEČAJ NEMŠKEGA JEZIKA
26.09.2018 | Kultura
BRALNI KLUB z gostjo
02.10.2018 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA ŠIVANJA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.