Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.02.2018

oblačno
Ponoči se bo sneženje od juga spet nekoliko okrepilo in zajelo vso Slovenijo. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo večinoma deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem do 4 °C.
-2°C | 2°C
sobota, 24.02.2018
-3°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-13°C | -6°C
torek, 27.02.2018
-12°C | -5°C
Opozorila
Četrtek, 22.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-2°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

12. Mednarodni strokovni sejmi Okusov ......


OBVESTILA

| |
04.01.2018      15:02
A A

12. Mednarodni strokovni sejmi Okusov GASTexpo (31. 1.-3. 2. 2018)Deli:

 

 

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se bodo tudi letos odvijali  že 12. Mednarodni sejmi Okusov GASTexpo, kjer se vsako leto predstavlja 500 domačih in tujih razstavljalcev  s področja HORECA – HOteli, REstavracije, CAtering.

Sejem vsako leto bogati strokoven program delavnic s  področja slaščičarstva, picopeke, sladoledarstva, pekarstva, priprave koktajlov, delavnic kave in drugih.  Poleg brezplačnih delavnic, se na sejmih odvijajo tudi strokovna mednarodna tekmovanja v izdelavi pizze, sladoleda ter mešanju barskih pijač. 

Letos je program še strokovnejši, obsežnejši in se ponaša z mednarodno udeležbo tako mojstrov kot tudi tekmovalcev.  Poleg tradicionalnih vsebin, v letu 2018 pozdravljamo novost – PIVO; delavnice varjenja ter vodene degustacije piva in še mnogo več! Vrhunec prihajajočega sejma bo izvedba strokovnega tekmovanja »GASTexpo PIVO LETA«, kjer se bodo pivovarji s svojim pivom lahko potegovali za naslov PIVA LETA.

 

Sejem se odvija  istočasno s sejmom NATOUR  ALPE – ADRIA, katerega je mogoče obiskati z vstopnico sejma GASTexpo.

 

Sejmi oksuov so namenjeni tako poslovnežem kot tudi ljubiteljem hrane in pijače.

 

Več na: www.gast.si

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 141
Izšla: 31.01.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.