Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
30°C
16°C
SRE.
32°C
16°C
Deli
298

12. Mednarodni strokovni sejmi Okusov GASTexpo (31. 1.-3. 2. 2018)

 

 

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se bodo tudi letos odvijali  že 12. Mednarodni sejmi Okusov GASTexpo, kjer se vsako leto predstavlja 500 domačih in tujih razstavljalcev  s področja HORECA – HOteli, REstavracije, CAtering.

Sejem vsako leto bogati strokoven program delavnic s  področja slaščičarstva, picopeke, sladoledarstva, pekarstva, priprave koktajlov, delavnic kave in drugih.  Poleg brezplačnih delavnic, se na sejmih odvijajo tudi strokovna mednarodna tekmovanja v izdelavi pizze, sladoleda ter mešanju barskih pijač. 

Letos je program še strokovnejši, obsežnejši in se ponaša z mednarodno udeležbo tako mojstrov kot tudi tekmovalcev.  Poleg tradicionalnih vsebin, v letu 2018 pozdravljamo novost – PIVO; delavnice varjenja ter vodene degustacije piva in še mnogo več! Vrhunec prihajajočega sejma bo izvedba strokovnega tekmovanja »GASTexpo PIVO LETA«, kjer se bodo pivovarji s svojim pivom lahko potegovali za naslov PIVA LETA.

 

Sejem se odvija  istočasno s sejmom NATOUR  ALPE – ADRIA, katerega je mogoče obiskati z vstopnico sejma GASTexpo.

 

Sejmi oksuov so namenjeni tako poslovnežem kot tudi ljubiteljem hrane in pijače.

 

Več na: www.gast.si

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi