Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

delno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
9°C | 14°C
ponedeljek, 20.10.2018
6°C | 19°C
torek, 22.10.2018
4°C | 15°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
5°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

12. Mednarodni strokovni sejmi Okusov ......


OBVESTILA

| |
04.01.2018      15:02
A A

12. Mednarodni strokovni sejmi Okusov GASTexpo (31. 1.-3. 2. 2018)Deli:

 

 

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se bodo tudi letos odvijali  že 12. Mednarodni sejmi Okusov GASTexpo, kjer se vsako leto predstavlja 500 domačih in tujih razstavljalcev  s področja HORECA – HOteli, REstavracije, CAtering.

Sejem vsako leto bogati strokoven program delavnic s  področja slaščičarstva, picopeke, sladoledarstva, pekarstva, priprave koktajlov, delavnic kave in drugih.  Poleg brezplačnih delavnic, se na sejmih odvijajo tudi strokovna mednarodna tekmovanja v izdelavi pizze, sladoleda ter mešanju barskih pijač. 

Letos je program še strokovnejši, obsežnejši in se ponaša z mednarodno udeležbo tako mojstrov kot tudi tekmovalcev.  Poleg tradicionalnih vsebin, v letu 2018 pozdravljamo novost – PIVO; delavnice varjenja ter vodene degustacije piva in še mnogo več! Vrhunec prihajajočega sejma bo izvedba strokovnega tekmovanja »GASTexpo PIVO LETA«, kjer se bodo pivovarji s svojim pivom lahko potegovali za naslov PIVA LETA.

 

Sejem se odvija  istočasno s sejmom NATOUR  ALPE – ADRIA, katerega je mogoče obiskati z vstopnico sejma GASTexpo.

 

Sejmi oksuov so namenjeni tako poslovnežem kot tudi ljubiteljem hrane in pijače.

 

Več na: www.gast.si

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 148
Izšla: 28.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.