Maj in junij sta bila za mlade vranske gasilce in gasilke izjemno pestra meseca, saj so z veliko energije in predanosti sodelovali na številnih gasilskih tekmovanjih ter ponosno zastopali naše društvo.
Začelo se je z orientacijskim tekmovanjem GZ Žalec v Andražu nad Polzelo, kjer so pionirji, pionirke, mladinci in mladinke pokazali veliko znanja, vztrajnosti in ekipnega duha. Mladinke so osvojile izvrstno 3. mesto, pionirke 8. mesto, mladinci 11. mesto, pionirji pa 23. in 27. mesto. Vzdušje je bilo odlično, domov pa smo se vrnili zadovoljni z doseženimi rezultati in nasmehi na obrazih.
Sledili sta tekmovanji
za pokal KS Petrovče in KS Topolšica, kjer so naše ekipe znova dokazale, da se
s trudom in timskim delom doseže veliko.
Za piko na i pa smo se v začetku junija udeležili še pionirskega tekmovanja za
pokal Ljubečna, kjer so naši najmlajši še enkrat pokazali predanost in
požrtvovalnost, ki sta značilni za pravo gasilsko srce.
Iskrene čestitke vsem tekmovalcem za trud, pogum in ekipni duh. Hvala tudi mentorjem in staršem za podporo in spodbudo, brez vas teh uspehov ne bi bilo. Tekmovanja so bila dokaz, da v naših vrstah raste nova generacija predanih in srčnih gasilcev.
PGD Vransko




