Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
14°C
0°C
2603

Luč miru iz Betlehema

»Tvoj dar me iz dneva v dan bodri,
me greje, v meni vedno bolj živi.
Z Božjo pomočjo gradiva mir,
ki bo presegel vsak prepir.«


Okoli nas ljudje trpijo ob porazu,
živijo vsak v svojem mrazu.
Res ni potrebe, da jih zebe,
dajmo jim en košček sebe.V sredo, 21. decembra 2016, so Občino Vransko obiskali skavti stega Prebold - Polzela 1. Županu so izročili luč miru iz Betlehema in vsem občanom Občine Vransko zaželeli lepe božične praznike in mir v prihajajočem letu.

Geslo letošnje skavtske akcije je BREZ TEBE ME ZEBE. Za socialno ogrožene družine lahko uporabniki omrežij Telekom, Telemach, Simobil, T-2, Debitel in Izimobil darujete tudi s poslanim SMS-om s ključno besedo LUC1 (1 evro) ali LUC5 (5 evrov) na številko 1919.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!