Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
26°C
14°C
JUTRI
25°C
14°C
2603

Poletne počitniške animacije 2021

Prihajajo počitnice, in ker so bili otroci lansko poletje tako zelo navdušeni nad poletnimi animacijami, so te ponovno tukaj! Poletne počitniške animacije so namenjene otrokom med 6. in 12. letom starosti, starejši pa bodo več kot dobrodošla pomoč animatorjem. S to aktivnostjo želimo otrokom zagotoviti kakovostno preživljanje časa v družbi prijateljev in jim pričarati nepozabne izkušnje. Čakajo nas ustvarjalne delavnice, športne aktivnosti, priprava smoothijev, vodni dan, obisk jame, druženje z živalmi ter kopica presenečenj.

Kdaj? Julij in avgust – torki, srede in četrtki med 9.00 in 12.00. Začnemo 6. 7. 2021.

Kje? Vransko – nogometno igrišče.  

Prijave in informacije: Simona Golavšek (030 281 606) in mgc.vransko@gmail.com.

O podrobnostih vas seznanimo ob prijavi.   


Ekipa projekta MGC Vransko

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi