Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
4°C
JUTRI
16°C
6°C
1604

Gasilska Pika Nogavička

Enajstega septembra 2022 se je naša pionirska ekipa udeležila tekmovanja za Zlato Piko, ki se je odvijalo v sklopu letošnjega Pikinega festivala v Velenju. Na tekmovanju nas je čakala dvakratna izvedba vaje z vedrovko, ki smo jo odlično opravili. V naše društvo se je poleti vpisalo tudi nekaj novih članov in tekmovanje za Zlato Piko je odprlo dobro priložnost, da jim pričaramo občutke pravega gasilskega tekmovanja. Tekmovali smo sicer izven konkurence, saj dva pionirja še nista dopolnila 6 let, kar je eden od pogojev za tekmovanje, a pomembne so pridobljene izkušnje. Pozdravila pa nas je tudi Pika Nogavička, ki je skupaj z mimoidočimi glasno navijala za nas.


PGD Prekopa-Čeplje-Stopnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi