Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

delno oblačno
Popoldne bo povečini sončno. Najvišje dnevne temperature bodo večinoma od 5 do 10, na Primorskem do 13 °C.
-2°C | 12°C
torek, 21.11.2017
-2°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
3°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
petek, 24.11.2017
1°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Preden zaspim s pravljicami


KULTURA

| |
26.05.2015      17:02
A A

Preden zaspim s pravljicamiDeli:

 

Glasbena šola »Risto Savin« Žalec je minuli četrtek v dvorani Doma II. slovenskega tabora ponovno izjemno navdušila s plesno predstavo baletnega oddelka glasbene šole. Uvodoma je zbrane pozdravil ravnatelj šole mag. Gorazd Kozmus, ki se je vsem prisotnim zahvalil za izjemno podporo. Predstavili so se učenci oddelkov baleta in plesne pripravnice. Predstavo so poimenovali »Preden zaspim s pravljicami«, namenili pa so jo ljubiteljem pravljic vseh starosti.

Pred  polno dvorano, okoli 600 obiskovalcev je bilo, so učenci v izvrstnih kostumih in izvirno scenografijo ter koreografijo s plesom upodobili 11 pravljic, ki jih je predhodno na kratko povzela pripovedovalka pravljic na odru, prof. Biljana Ivanović. Mentorica plesnega oddelka glasbene šole, idejni vodja predstave, koreografinja in scenografinja je bila profesorica baleta na glasbeni šoli Ines Mandelj, ki je s predstavo izkazala izjemno delo z otroki in ponovno potrdila neverjetno motivacijo in pozitivno energijo kolektiva glasbene šole.

 

                                                                                                                         T. Tavčar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.