Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
14°C
JUTRI
24°C
15°C
Oceni objavo

Odlično obiskana velikonočna ustvarjalnica v Občinski knjižnici Vransko

V torek, 21. marca 2023, na svetovni dan poezije, se je v Občinski knjižnici Vransko zbralo veliko parov ustvarjalnih rok, ki so pod mentorstvom žalske knjižničarke Irene Verbič v različnih tehnikah lepšali jajčka. Z barvami za marmoriranje, barvnim peskom, nalepkami in bleščicami so krasili pirhe, končno podobo pa so zaokrožili z barvno pentljico. Ustvarjali smo vsi - otroci, starši in knjižničarki - in tako ustvarili več kot 100 čudovitih pirhov, ki jih bomo v prihajajočih prazničnih dneh razpostavili po naših domovih.

Hvala vsem ustvarjalcem za obisk in prijetno vzdušje, in predvsem hvala Ireni, da je del kreativnega znanja in veselja do ustvarjanja delila z nami.


Besedilo in fotografije: Valerija Jerman

Oglejte si tudi