Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

jasno
Popoldne bo povečini sončno, ponekod bo pihal šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 32, na Primorskem ob šibki burji do 34 °C.
14°C | 31°C
ponedeljek, 20.08.2018
14°C | 32°C
torek, 21.08.2018
15°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
15°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

"Marko skače"


KULTURA

| |
30.03.2018      8:47
A A

"Marko skače"


V sredo, 28. marca, so oder Doma II. slovenskega tabora v Žalcu zavzeli mladi folklorniki in folklornice Spodnje Savinjske doline. Potekalo je namreč Območno srečanje otroških folklornih skupin 2018, ki ga pod naslovom »Marko skače« prireja Javni sklad RS za kulturne dejavnosti z območno izpostavo Žalec.


Deli:

 Vodja izpostave Neža Zagoričnik je uvodoma pozdravila številne obiskovalce in nastopajoče ter strokovno spremljevalko srečanja,  Nežko Lubej, nato pa s prijetnimi napovedmi popeljala polno žalsko dvorano po zastavljenem programu. V njem so se predstavile Otroška folklorna skupina (OFS) Savinja – vrtci občine Žalec, Enota I in Enota III, OFS POŠ Liboje, OFS OŠ Vransko-Tabor, OFS POŠ Trje, FS I. OŠ Žalec, OFS Navihančki Griže in Mladinska FS OŠ Petrovče.

Na sliki: Med nastopom Otroške folklorne skupine OŠ Vransko-Tabor. Vodja skupine in avtor koreografije je Breda Čvan.                                                                                                         T. Tavčer
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!