Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
24°C
17°C
JUTRI
29°C
14°C
Deli
2603

"Marko skače"

V sredo, 28. marca, so oder Doma II. slovenskega tabora v Žalcu zavzeli mladi folklorniki in folklornice Spodnje Savinjske doline. Potekalo je namreč Območno srečanje otroških folklornih skupin 2018, ki ga pod naslovom »Marko skače« prireja Javni sklad RS za kulturne dejavnosti z območno izpostavo Žalec.

 Vodja izpostave Neža Zagoričnik je uvodoma pozdravila številne obiskovalce in nastopajoče ter strokovno spremljevalko srečanja,  Nežko Lubej, nato pa s prijetnimi napovedmi popeljala polno žalsko dvorano po zastavljenem programu. V njem so se predstavile Otroška folklorna skupina (OFS) Savinja – vrtci občine Žalec, Enota I in Enota III, OFS POŠ Liboje, OFS OŠ Vransko-Tabor, OFS POŠ Trje, FS I. OŠ Žalec, OFS Navihančki Griže in Mladinska FS OŠ Petrovče.

Na sliki: Med nastopom Otroške folklorne skupine OŠ Vransko-Tabor. Vodja skupine in avtor koreografije je Breda Čvan.                                                                                                         T. Tavčer

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi