Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
25°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C

Bolničarji prostovoljci in ostali prostovoljci sodelujejo pri cepljenju

Odkar je cepljenje proti koronavirusu na našem območju, v Domu II. slovenskega tabora Žalec, so se v dejavnosti Zdravstvenega doma Žalec preko žalske civilne zaščite vključevali tudi bolničarji prostovoljci in ostali prostovoljci RKS – Območnega združenja Žalec.

Pri vhodu v stavbo so pomagali pri usmerjanju prijavljenih na cepljenje, v podpis so jim ponudili izjave za cepljenje in jih napotili naprej do zdravstvenih delavcev. »Opozarjali smo jih tudi na upoštevanje zaščitnih ukrepov, še posebej na razkuževanje rok,« je še povedala bolničarka prostovoljka, članica ekipe prve pomoči RKS – OZ Žalec Mojca Gregorc.

RKS  OZ Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi