Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
10°C
0°C
JUTRI
11°C
-4°C
Deli
758

Zaključek projekta "Kaj zmorem jaz, kaj zmoreš ti, kaj zmoremo skupaj mi"

Tudi letos nam je uspelo uresničiti končni cilj projekta. Ustvarili smo tri lesene igralne površine. Nanje smo narisali družabne igre: »Človek ne jezi se, Tri v vrsto in Mlinček«. Želeli smo, da bi bilo poletje v Lanthierjevemu parku prostor, kjer bi se ob igrah družili otroci, mladostniki in odrasli. Zato smo se včeraj, 12. junija 2017, zbrali otroci iz CIRIUS-a Vipava, učenke iz OŠ Šturje in učenci iz OŠ Draga Bajca v Lahthierjevemu parku. Po uvodnem govoru ga. ravnateljice CIRIUS-a Kristine Bratina in pozdravu ga. ravnateljice OŠ Šturje Lee Vidmar so nam druženje polepšali Larisa z igranjem na prečno flavto, Špela z recitalom, Vita s prelepim glasom in učenci s točkami različnih plesnih zvrsti. S predstavnikom občine Vipava g. Jožetom Papežem smo prerezali trakec in tako ponudili igralne površine obiskovalcem Vipave. Skupaj smo se še posladkali s sladoledom, ki nam ga je podarilo podjetje Incom, se malo pogovorili in poplesali ob glasbi.

Igralne površine bodo v Lanthierjevemu parku v juniju, juliju in avgustu. Zato lepo vabljeni, da se pridete poigrat. Kajti igra je najbolj spontan način učenja  in da nam možnost, da razvijamo naše potenciale. Uči nas pomembnih pravil. V njej izgubljamo in zmagujemo. Od nas zahteva potrpežljivost in sodelovanje. Pomaga nam spoznavati sposobnosti soigralca in svoje lastne. Ponuja nam užitek, zadovoljstvo, sproščenost in zabavo. Torej vzemite si čas in igrajte se. Igrive počitnice!

Liljana Lazar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!