Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
16°C | 22°C
torek, 25.09.2018
5°C | 20°C
sreda, 26.09.2018
4°C | 20°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Zaključek projekta "Kaj zmorem jaz, kaj ......


ŠOLSTVO

| |
26.06.2017      16:36
A A

Zaključek projekta "Kaj zmorem jaz, kaj zmoreš ti, kaj zmoremo skupaj mi"Deli:

Tudi letos nam je uspelo uresničiti končni cilj projekta. Ustvarili smo tri lesene igralne površine. Nanje smo narisali družabne igre: »Človek ne jezi se, Tri v vrsto in Mlinček«. Želeli smo, da bi bilo poletje v Lanthierjevemu parku prostor, kjer bi se ob igrah družili otroci, mladostniki in odrasli. Zato smo se včeraj, 12. junija 2017, zbrali otroci iz CIRIUS-a Vipava, učenke iz OŠ Šturje in učenci iz OŠ Draga Bajca v Lahthierjevemu parku. Po uvodnem govoru ga. ravnateljice CIRIUS-a Kristine Bratina in pozdravu ga. ravnateljice OŠ Šturje Lee Vidmar so nam druženje polepšali Larisa z igranjem na prečno flavto, Špela z recitalom, Vita s prelepim glasom in učenci s točkami različnih plesnih zvrsti. S predstavnikom občine Vipava g. Jožetom Papežem smo prerezali trakec in tako ponudili igralne površine obiskovalcem Vipave. Skupaj smo se še posladkali s sladoledom, ki nam ga je podarilo podjetje Incom, se malo pogovorili in poplesali ob glasbi.

Igralne površine bodo v Lanthierjevemu parku v juniju, juliju in avgustu. Zato lepo vabljeni, da se pridete poigrat. Kajti igra je najbolj spontan način učenja  in da nam možnost, da razvijamo naše potenciale. Uči nas pomembnih pravil. V njej izgubljamo in zmagujemo. Od nas zahteva potrpežljivost in sodelovanje. Pomaga nam spoznavati sposobnosti soigralca in svoje lastne. Ponuja nam užitek, zadovoljstvo, sproščenost in zabavo. Torej vzemite si čas in igrajte se. Igrive počitnice!

Liljana Lazar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!