Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
16°C | 22°C
torek, 25.09.2018
5°C | 20°C
sreda, 26.09.2018
4°C | 20°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Dan za sodelovanje v Ložah


LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
24.04.2017      11:59
A A

Dan za sodelovanje v Ložah


Dan za spremembe je vseslovenska akcija, ki se izvaja pod okriljem Slovenske filantropije. Podnaslov letošnjega Dneva za spremembe je bil Dan za sodelovanje. Po vsej Sloveniji so bili organizirani dogodki z namenom spodbujanja prostovoljstva in širjenja pozitivnih sprememb.


Deli:

V soboto 8. aprila se je odvijal že 8. dan za spremembe, v katerem smo sodelovali tudi v Ložah pod okriljem Slovenske filantropije skupaj z Ljudsko univerzo iz Ajdovščine in Komunalo Ajdovščina. Sobotni dan je bil s soncem obsijan. Tako se  je vseslovenski akciji pridružilo več kot 40 prostovoljcev. Med njimi veliko otrok, staršev in starih staršev , ki smo pokazali dobro voljo za čisto in urejeno vas ter njeno okolico. Zbrane odpadke smo odpeljali na zbirno mesto v zato namenjene kontejnerje, katere je postavila komunala in jih  tudi odpeljala. Po končani akciji je sledilo druženje pred staro šolo v senci mogočne lipe ob odlični pogostitvi , ki jo je pripravil Aljoša Jeranče. V KS Lože vključujemo medgeneracijska druženja in  prostovoljce spodbujamo k aktivnostim za vse generacije.

»Ne prepuščaj se toku, spreminjaj tudi ti, s sodelovanjem« in »Bodi sprememba, ki jo želiš videti na svetu« ( Mahatma Gandi )

Melita Dolenc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!