Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


GOSPODARSTVO

| |
28.05.2014      11:49
A A

BANDELLI Skupina/Group, d.o.o.


Podjetje Bandelli d.o.o. iz Vipave ima poleg vodilnega mesta v Sloveniji pri veleprodaji gradbene opreme, visokokvalitetnih maziv in olj ter dodatkov za betone multinacionalke BASF, tudi maloprodajo. V veletrgovini v Vipavi ima zelo pester izbor gradbenih materialov, železnine in inštalacijske opreme. Zaradi želenega večjega obsega dela, je letos marca meseca odprlo še poslovalnico v Postojni.


Marko Bandelli, dipl. ekon.
Marko Bandelli, dipl. ekon.
Deli:
Leta 2011 se je podjetje BANDELLI d.o.o. odločilo za izgradnjo lastne betonarne in proizvodnjo betonskih izdelkov - ambiciozen projekt v najhujših kriznih časih! Betonarna je začela poslovati julija 2012. V tem trenutku proizvaja transportne betone (ima lastna vozila in črpalko), ter betonsko galanterijo. Nastala je enota BANDELLI GeoBeton.  Poleg betonarne je podjetje BANDELLI d.o.o. zazidalo še dodatno proizvodno halo s 600 m2. V tej hali je oddelek inovatorjev, kjer se izdeluje skupaj s podjetjem SUSTINNO d.o.o. posebne betonske izdelke z uporabo najsodobnejše tehnologije: tekstil betona in izdelke prosojnih betonov. Iz betonarne vozijo visokokvalitetne betone in izdelujejo industrijske tlake brez uporabe betonskih mrež, saj uporabljajo najnovejšo tehnologijo s strukturalnimi vlakni BASF, kar zmanjša stroške izdelave.

Več informacij lahko dobite na spletni strani www.bandelli.si

rf

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!