Logo MojaObčina.si
JUTRI
30°C
15°C
SRE.
31°C
17°C
Oceni objavo

COVID mikrokrediti P7 in drugi

COVID -19 očitno ne misli izginiti kar tako zlepa, kakor se je komu najprej zdelo. Ne samo, da virus COVID -¸a 19 močno vpliva na zdravje ljudi, ampak ima ta virus tudi močne posledice na gospodarstvo. V ta namen je kot eden izmed ukrepov za odpravo škodljivih posledic epidemije na gospodarstvo med drugimi oblikovan ukrep mikrokrediti P7. Trenutno aktualni (glede izplačil) so P7-4 2021 COVID mikrokrediti.

V zvezi s tem, kaj COVID mikrokrediti so in komu so namenjeni, je še vedno veliko nejasnosti. V nadaljevanju se nahajajo odgovori na najbolj pogosta vprašanja, vezana na COVID mikrokredite.

1. Kateri mikrokrediti so trenutno aktualni?

Trenutno so aktualni P7-4 2021 COVID mikrokrediti. Vendar, aktualna so izplačila in uporaba sredstev teh kreditov. Razpisnega roka trenutno ni. 

2. Kdo lahko pridobi COVID mikrokredit po P7-4 2021?

Mikrokrediti so namenjeni mikro, malim, srednjim in velikim podjetjem.

3. Kolikšen je znesek mikrokredita po P7-4-2021?

Najnižji znesek kredita je 5.000 EUR, najvišji znesek kredita je 25.000 EUR.

4. Kje lahko pridobim mikrokredit?

Za informacije o tem, kako in kje pridobite mikrokredit, se lahko obrnete na za vas pristojno regijsko razvojno agencijo (RRA) ali na Javni sklad Republike Slovenije za podjetništvo (Slovenski podjetniški sklad). Povezava do spletne strani sklada:https://podjetniskisklad.si/sl/

5. Ali lahko fizična oseba pridobi COVID mikrokredit?

Ne. COVID mikrokrediti niso namenjeni fizičnim osebam.

6. Do kdaj lahko pridobim COVID P7-4 2021 mikrokredit?

Trenutno je razpisni rok za pridobitev predmetnega mikrokredita potekel dne 21.10.2021. Javni razpis je trenutno zaprt, kar pomeni, da prijava ni več mogoča.

7. Zamudil sem rok za prijavo na razpis za pridobitev COVID P7-4 2021 mikrokredita. Kaj lahko storim?

V primeru zamujenega roka prijava ni več mogoča. Pridobite lahko informacije o potencialnih novih COVID mikrokreditih.

8. Kdaj bo ponovno objavljen razpis za pridobitev COVID mikrokredita?

Trenutno razpisa ni. Najbolje, da redno spremljate spletno stran Javnega sklada Republike Slovenije za podjetništvo, https://podjetniskisklad.si/sl/razpisi ali da ste v stiku s svetovalci na za vas pristojni Regijsko razvojni agenciji (RRA).

9. Kdaj mi bodo, po pridobljenem mikrokreditu, izplačana sredstva?

Vse podrobnosti glede izplačil sredstev so načeloma navedene v pogodbi o pridobitvi mikrokredita. Za podrobnejše informacije se obrnite na vašega kreditodajalca in na kontaktno osebo, navedeno v pogodbi.

Uporabne povezave: https://podjetniskisklad.si/sl/http://www.rra-sp.si/https://www.ooz-ajdovscina.si/


Oglejte si tudi