Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
6°C
-2°C
JUTRI
6°C
1°C

20. letnica godalnega orkestra Glasbene šole VInka Vodopivca Ajdovščina

1509
Deli

Kje: Kulturni dom Vipava, Glavni trg 15, 5271 Vipava
Kdaj: 12.05.2017 ob 19:00
Organizator:  Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina

 

Vse ljubitelje orkestrske glasbe vabimo na slavnostni koncert ob 20-letnici godalnega orkestra Glasbene šole Vinka Vodopivca Ajdovščina, ki bo v petek, 12. maja 2017 ob 19. uri v Kulturnem domu v Vipavi.
Orkester bo pod vodstvom mlade violistke, prof. Polone Praček izvedel dela Vivaldija, Mozarta, Glinke, Sugarja, Joplina, Menkna in Trainor/Paškvana. Program bodo popestrili solisti Nika Gorše, Jerica Rudolf, Nevenka Lozar, Gregor Mermolja, Ajda Furlan in Kristina Tominec v sodelovanju z Urošem Nemaničem, Samom Pračkom in drugimi.


Vstop je prost!
Vljudno vabljeni!

 

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!