Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 16h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja, predvsem z močnejšimi sunki vetra in nalivi.
18°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tudi v drugo visok poraz naših nogometašev


ŠPORT

| |
17.08.2016      8:27
A A

Tudi v drugo visok poraz naših nogometaševDeli:
Naši nogometaši so slabo pričelo novo sezono drugoligaškega nogometnega tekmovanja. Po uvodnem domačem porazu s Krko iz Novega mesta z 0:4 so se v 2. krogu na pot podali na gostovanje v Zavrč. Naši nogometaši so v boj krenili z nespremenjeno zasedbo kot proti Krki. Srečanje so bolje pričeli domači nogometaši, zapravili tudi najstrožjo kazen, a so naši nogometaši kmalu vzpostavili ravnotežje. Skozi celoten polčas sta bili ekipi na terenu enakovredni, nekoliko nevarnejši so bili celo naši nogometaši, ki so večkrat poizkusili s strelom proti vratom domačinov, V 42. minuti so naši nogometaši celo povedli, ko je po zmedi v obrambi Zavrča Sebastjan Petek žogo hladnokrvno poslal za hrbet domačega vratarja.

Ravnotežje moči se je v drugem polčasu popolnoma spremenilo in smo gledali popolnoma drugačno ekipo enih in drugih. Naši nogometaši so kljub boljšemu začetku in nekaj priložnosti Zavrča svojo mrežo ohranili nedotaknjeno vse do 63. minute, ko je domači nogometaš Marko Mrcijuš prvič zatresel mrežo našega vratarja Andrejča. Tako kot proti Krki je sledil dokončen razpad sistema v vrstah Veržeja, ki je nato do konca srečanja prejel še štiri zadetke. Najprej je v 70. minuti Zavrč povedel z zadetkom Alena Krajnca, v 79. minuti je vodstvo potrdil Mateo Monjac, tri minute zatem je vratarja Andrejča kot četrti premagal Marko Panikvar, ki je nato uspel zatresti mrežo Veržeja še v 88. minuti ter tako postavil končni rezultat 5:1.

V klubu naših nogometašev so tako po dveh krogih lahko upravičeno zaskrbljeni, saj so v dveh tekmah prejeli kar devet zadetkov, še bolj pa skrbi dejstvo, da jih prejemajo v serijah. Tudi naslednji konec tedna na domačem igrišču jih proti Triglavu čaka vse  prej kot lahka naloga. 

Povzeto po spletnih portalih www.snportal.si, www.nkzavrc.si in www.sobotainfo.com.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA VERŽEJ
OBČINA VERŽEJ
ULICA BRATSTVA IN ENOTNOSTI 8
Tel:02 584 44 80

Bodite prvi pri oddaji mnenja.