Logo MojaObčina.si
JUTRI
5°C
-4°C
ČET.
2°C
-2°C
Oceni objavo

ZBIRANJE PRIJAV OŠKODOVANCEV PO NEURJU 4. - 6. AVGUST 2023

Na podlagi Sklepa Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje z dne 10. 8. 2023, Občina Veržej poziva občane, ki jim je neurje povzročilo škodo:

1.

Na objektih, da nastalo škodo prijavijo na predpisanem obrazcu 4 – Ocena delne škode na objektih, povzročene po naravni nesreči.

2.

Na kmetijskih zemljiščih, da nastalo škodo prijavijo na predpisanem obrazcu  1 – Ocena škode na kmetijskih zemljiščih in gozdovih, povzročene po naravni  nesreči. Prijavi se lahko sprožen plaz in morebitni nanos naplavin (zemlja ali      gramoz). Poškodovanosti pridelka ali stoječe vode brez navedenih naplavin  na kmetijskih površinah ni možno prijaviti.

 

Obrazci so na razpolago v času uradnih ur pri Občinski upravi Občine Veržej in na spletni strani www.verzej.si. 

Izpolnjene obrazce, s fotografijami poškodovanega objekta ali kmetijskega zemljišča je potrebno oddati na naslov Občina Veržej, Ulica bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej ali na elektronski naslov obcina.verzej@siol.net

                                           do petka 8. 9. 2023.


                                                                  Občinska uprava Občine Veržej 

Oglejte si tudi