Logo MojaObčina.si

Veržej

JUTRI
11°C
4°C
SOB.
2°C
-7°C
Deli
836

Poziv k zbiranju prispevkov za novo številko Funkešnice

Spoštovani,

 

Pred dopusti  pripravljamo naslednjo številko lokalnega glasila  Fünkešnica. Uredniški odbor vas tudi  tokrat vabi k sodelovanju in skupni pripravi nove številke. Vljudno vas prosim, da vse prispevke, ki jih želite objaviti v glasilu, pošljete najkasneje do petka, 16. 6. 2017 na naslov: ticverzej@gmail.com .  

V kolikor vaše društvo oziroma organizacija v obdobju julij – oktober 2017 načrtuje kak dogodek/prireditev za širšo javnost,  vas naprošam, da pošljete obvestilo o dogodku prav tako do 16. junija 2017. Prispevke, vezane na zaključek šolskega leta,  bomo izjemoma sprejemali še po zgoraj navedenem roku, vendar pa vas resnično prosimo, da takoj, ko bo dogodek končan, o tem pošljete prispevek na zgoraj navedeni elektronski naslov.

 

 

Pri pisanju prispevkov upoštevajte naslednja navodila:

 

BESEDILA:

- pisava Times New Roman

- font 12, male tiskane črke (tudi naslov),

- enojni razmik,

- obojestranska poravnava,

- podatki o avtorju prispevka.

 

FOTOGRAFIJE:

- priložite ločeno od besedila (kot samostojne priponke),

- v velikosti vsaj 800 x 600 px,

- v resoluciji vsaj 300 dpi,

- format .jpg,

- in jih opremite s podatki o avtorju oz. lastniku fotografij.

 

Za vse dodatne informacije smo na razpolago tudi na številki: 58-44-480. (Občina Veržej, Bojan Ferenc)

 

Za sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujem.

 

Uredniški odbor Funkešnice

 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!