Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

oblačno
Popoldne bo ponekod na severu in vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno, na Primorskem in Notranjskem tudi megleno. Ponekod bo občasno rahlo deževalo. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 6, na vzhodu in na Primorskem okoli 10 °C.
1°C | 5°C
četrtek, 18.01.2018
-4°C | 6°C
petek, 19.01.2018
4°C | 8°C
sobota, 20.01.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Torek, 16.1.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Čistilna akcija TD Banovci 2016


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
12.04.2016      17:35
A A

Čistilna akcija TD Banovci 2016Foto: Jože Jakopec  Čistilna akcija
Foto: Jože Jakopec Čistilna akcija
Deli:
V soboto, 2. 4. 2016, smo člani TD Banovci očistili vse vpadnice, ki vodijo v Banovce, kakor tudi center vasi. To akcijo organiziramo vsako leto ter tako poskrbimo, da je naš kraj urejen in čist. Ob delu in prijetnem druženju nam je čas hitro minil.

Akcije se je udeležilo 20 članov društva. Nabralo se je kar precej odpadkov, ki smo jih na deponijo morali pripeljati s traktorjem. Ta akcija poteka vsako leto in je že tradicionalna, saj se je z veseljem udeležujemo.

Utrinki s čistilne akcije so priloženi spodaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TURISTIČNO DRUŠTVO BANOVCI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!