Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
6°C
-4°C
SRE.
4°C
-5°C
4271

Umestitev Tržiča na dve glavni spletni strani slovenskega turizma

Uredniški kolegij Slovenske turistične organizacije, ki skrbi za vsebinski digitalni marketing, je v začetku oktobra ugodil naši prošnji za umestitev Tržiča med gorsko kolesarske destinacije na glavnem slovenskem turističnem portalu.

 

 

Tržič je tako na osrednji slovenski turistični spletni strani https://www.slovenia.info/sl/dozivetja/aktivne-pocitnice/kolesarjenje/gorsko-kolesarjenje v družbi glavnih turističnih destinacij za aktivne počitnice s poudarkom na gorskem kolesarjenju.

Po vključitvi Tržiča v združenje Pohodništvo in kolesarjenje GIZ marca letos in po težavah z delovanjem spletne strani www.hiking-biking-slovenia.com, je bila oblikovana prehodna spletna stran  www.slovenia-outdoor.com, na kateri bodo združene glavne informacije o pohodništvu, kolesarjenju in smučanju v Sloveniji. Spletno stran urejata in vzdržujeta Pohodništvo in kolesarjenje GIZ in Združenje slovenskih žičničarjev.
 
B

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi