Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
20°C
-2°C
JUTRI
22°C
-4°C
Deli
3845

DOBRODELNA PRODAJA MINERALOV NA 45. MINFOSu

Dolgoletni član DPMFSja in lastnik zbirke Hiše mineralov iz Velenja, Jože Rihtar bo na 45. MINFOSu podaril primerke iz svoje zbirke mineralov za dobrodelno prodajo. Izkupiček prodaje bo namenjen Mladinskemu centru Tržič, ki bo tudi sodeloval v okviru 45. MINFOSa in pomagal pri prodaji.
Mladinski center Tržič je socialno – varstveno preventivni program Centra za socialno delo Tržič. Program je namenjen otrokom in mladim starim od 6 do 26 let iz občine Tržič ter njihovim staršem. Zaposleni nudijo strokovno pomoč tistim, ki se v svojem življenju soočajo z različnimi težavami in stiskami. Mladinski center je odprt vsak delavnik od 8-ih do 18-ih. V tem času se izvaja svetovanje, informiranje, pomoč mladim pri opravljanju šolskih obveznosti, razne delavnice in skupine. V času šolskih počitnic se mladi udeležujejo tudi raznih taborov in izletov.
Dejavnosti se financirajo iz sredstev Občine Tržič in Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.

http://www.trzic.info/dobrodelna-prodaja-mineralov-na-45-minfosu/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi