Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
22°C
8°C
SOB.
24°C
10°C
4446

Tržiškim športnikom tudi letos občinska podpora

Občina Tržič bo v letošnjem letu namenila dobrih 180.000 evrov za sofinanciranje letnih programov športa.

Na javni razpis, ki se je zaključil 19. februarja 2018, je uspešno kandidiralo 23 športnih društev in organizacij s področja športa. Iz občinskega proračuna bo za sofinanciranje letnih programov športa in dela strokovnega kadra zagotovljenih 180.951,97 evra.

Javni podpis pogodb s športnimi društvi bo v sredo, 7. marca 2018, ob 16. uri v veliki sejni sobi Občine Tržič.

Prihodnji dnevi bodo v občini Tržič nasploh še bolj športno obarvani kot sicer. S sprejemom bomo počastili bronastega olimpijca z zadnjih Olimpijskih iger v Pjongčangu Žana Koširja (o točnem datumu in uri vas še obvestimo), v ponedeljek, 12. marca 2018, ob 19. uri pa bo Športna zveza Tržič v Kulturnem centru razglasila  Naj športnika Tržiča in podelila priznanja najuspešnejšim in najbolj obetavnim športnikom v lanskem letu ter tistim, ki so v preteklem letu osvojili naslov državnega prvaka.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi