Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
20°C
0°C
NED.
22°C
2°C
445

Tekmovanje v okviru praznika občine Tržič

Kegljaški klub LJUBELJ Tržič je v soboto, 01.12.2018 izvedel tekmovanje za „Praznik Občine Tržič 2018“. Nastopilo je 32 tekmovalcev in tekmovalk. Tekmovanje je potekalo v športnem duhu in borbenosti. Prav velikih odstopanj med tekmovalkami in tekmovalci ni bilo, o uvrstitvi so odločali prazni meti in pa seveda zbranost tekmovalca v zadnjih lučajih….razen v moški konkurenci, kjer je (stari in sedaj novi) župan Tržiča, mag. Borut Sajovic, suvereno zmagal pred drugo uvrščenim za 28 podrtih kegljev.

 Tekmovanje v kegljanju je potekalo tudi v sklopu  športnih vikendov, ki jih poleg Občine Tržič podpira še Fundacija za šport, koordinira pa OKS in Športna zveza Tržič.Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi