Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
14°C
-4°C
JUTRI
15°C
-1°C
Deli
4657

Karta Kolesarjenje na Tržiškem brezplačno na voljo ljubiteljem gorskega kolesarjenja

Občina Tržič je januarja izdala karto gorsko-kolesarskih poti Kolesarjenje na Tržiškem v slovenskem jeziku, v merilu 1:25 000 in z naklado 3000 izvodov.
Na karti smo predstavili 14 glavnih gorsko-kolesarskih poti različnih težavnosti, opisu posameznih poti pa smo dodali podrobnejše tehnične podatke in višinski profil trase. Pozornost smo namenili priporočilom gorskim kolesarjem glede odnosa do drugih uporabnikov prostora in okolja ter seveda varnosti. Karta je brezplačno na voljo v TPICu in pri ponudnikih, do pričetka glavne turistične sezone načrtujemo še izid tujejezične različice. Z označevanjem na terenu bomo pričeli v spomladanskih mesecih. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!