Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela in popoldne ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
0°C | 16°C
četrtek, 25.09.2018
5°C | 14°C
petek, 27.09.2018
1°C | 20°C
sobota, 28.09.2018
5°C | 23°C
nedelja, 29.09.2018
10°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V TRŽIŠKE OSNOVE ŠOLE SEDLO 142 PRVOŠOLCEV...


OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA

| |
01.09.2017      19:24
A A

V TRŽIŠKE OSNOVE ŠOLE SEDLO 142 PRVOŠOLCEV


Prvi šolski dan je za vse, še posebej za prvošolce in njihove starše prelomen dogodek. V Občini Tržič je v šolskem letu 2017/18 prvič v šolske klopi sedlo 142 šolarjev. Na OŠ Tržič imajo 33, v podružnični šoli (PŠ) Lom 7, v PŠ Podljubelj 10, v OŠ Bistrica 34, v PŠ Kovor 10 in v OŠ Križe 48 prvošolčkov. Vseh učencev v tržiških šolah je 1194.


Deli:

»Zadovoljen sem, da je bila Občina Tržič čez poletje uspešna pri številnih investicijah,  ki bodo povečale varnost naših šolarjev in vseh drugih udeležencev v prometu. V Križah smo zaključili z investicijo prestavitve avtobusnega postajališča, urejenih je nekaj varnih prehodov za pešce, javna razsvetljava, pločnik in asfaltirana ter podaljšana šolska pot mimo teniškega igrišča do OŠ Križe. Varnosti je namenjena tudi gradna pločnika med Loko in Kovorjem, ki je še v delu. Obnovljene so talne označbe,« pravi župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic, ki si je včeraj ogledal tudi zaključeno sanacijo strehe v Palčku, enoti Vrtca Tržič.

Župan je danes skupaj s prostovoljci, člani Društva šoferjev in avtomehanikov, policisti in sodelavci iz občinske uprave spremljal najmlajše na prvih šolskih poteh. »Sporočilo mora biti jasno, ne samo prvi september, 365 dni v letu je takih, ko se moramo v prometu obnašati  budno, previdno, strpno in odgovorno. Bodimo zgled otrokom na vseh naših poteh, tudi prometnih,” zaključuje župan mag. Sajovic.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo