Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
-1°C | 4°C
četrtek, 22.02.2018
0°C | 2°C
petek, 23.02.2018
-2°C | 3°C
sobota, 24.02.2018
-0°C | 2°C
nedelja, 25.02.2018
-7°C | -4°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 18h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Tedenski dogodki v Občini Tržič


OBČINSKE, DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
29.01.2018      10:03
A A

Tedenski dogodki v Občini Tržič


Dogajanje v Tržiču postaja vse pestrejše.


Deli:

Ta teden bo zaznamovala predstavitev knjige Pod gorami: folklorne in spominske pripovedi iz krajev pod Dobrčo, Kriško goro, Storžičem in Krvavcem, ki bo v torek, 30. 1., ob 19. uri v Knjižnici dr. Toneta Pretnarja. Knjiga je izšla lansko poletje v vseslovenski zbirki Glasovi pri založbi ZRC SAZU v Ljubljani. O nastajanju zbirke Glasovi in o njeni 49. knjigi Pod gorami bo govorila  akademikinja prof. ddr. Marija Stanonik, urednica zbirke in mentorica zapisovalkam in zapisovalcem. Zgodbe bodo predstavili člani Mladinskega gledališča Tržič in zapisovalci. Govorjeno besedo bo spremljala pesem vokalne skupine Pueri Cantorum.

 

Zanimivo bo tudi na zaključku Podjetniška akademija 2017, ki bo  v četrtek, ob 18.30 uri, v kavarni Stara godba. Na prireditvi bodo predstavili ideje udeležencev, izbrali najbolj perspektivni ideji in njunim avtorjem za nagrado podelili individualno mentorstvo ekipe Ustvarjalnika. Na dogodek se je potrebno predhodno prijaviti na prijava@trzicpodjeten.si ali 041 719 053 ali 04 592 55 51.

 

Petek si boste lahko popestrili z obiskom že 37. območna revija odraslih pevskih zborov in malih vokalnih skupin Tržiča Tržič poje 2018, v soboto ob 19.30 pa vabljeni v Kulturni center Tržič na ogled vsemogočne komedije BUH POMAGEJ. V enem in edinem vaškem bifeju Eden se iz dneva v dan odvijajo enake zgodbe. Izkušen gostinec Marko do obisti pozna navade svojih gostov, zato ob nedeljah bife odpre nekoliko prej. Na kavico in jutranja modrovanja takrat namreč prihaja Tuljo, lastnik pogrebnega zavoda Eden manj. Vstopnice po predprodajni ceni 12 evrov si lahko zagotovite v TPICU. 

 

Koledar vsega dogajanja in podrobnosti o posameznih dogodkov  si lahko ogledate na http://www.trzic.si/koledar-dogodkov/.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2
21.02.2018 | Družabni dogodki
Novi prometni znaki talne oznake
21.02.2018 | Kultura
Potopis Od Lizbone do Santiaga

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo