Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
22°C
8°C
SOB.
24°C
10°C
Deli
4260

STOPIMO SKUPAJ - Dobrodelni koncert za prizadete v poplavah v občini Tržič

Občina Tržič organizira dobrodelni koncert za prizadete v poplavah v občini Tržič, ki bo v soboto, 24. novembra 2018, ob 20. uri v Dvorani tržiških olimpijcev.

Odziv tržiških glasbenih zasedb, plesnih klubov in drugih ustvarjalcev je bil izjemen, nadvse veseli smo tudi sodelovanja z Alenko Godec, Marijo Ahačič Pollak,  Alenko Gotar in Rok 'n' Bandom. Od tržiških izvajalcev oz. zasedb, v katerih nastopajo tudi Tržičani bodo z nami: Romana Krajnčan, ans. Zarja, skupina Tomcat, Imperij, KD FS Karavanke, Plesni klub Tržič, skupina Projekt, Pihalni orkester Tržič, Kulturno društvo Jerbas, Glasbena šola Tržič, KUD Leyli, APZ Prešeren Kranj, MePZ DU Tržič, Plesni studio Špela, Country ritem, Lomski fantje, Janez Kikel - recitator Mladinskega gledališča Tržič in kranjska skupina Joške v'n. Scenarij za prireditev bo napisal David Ahačič (ZKO Tržič). Prireditev bosta povezovala Mojca Krajnc in Bojan Veselinovič.


Vstopnice po 10 evrov za tribuno in 12 evrov za parter so na voljo v TPIC Tržič.

Povezave

www.trzic.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi