Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno. Ponekod na jugu bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do okoli 12 °C.
0°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
6°C | 7°C
petek, 23.11.2018
5°C | 8°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 10°C
nedelja, 25.11.2018
6°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Navdušenje ob prvem Vikendu tržiških poti


ŠPORT, TURIZEM, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
11.10.2018      9:43
A A

Navdušenje ob prvem Vikendu tržiških poti


Zadnji vikend v septembru je Občina Tržič v sodelovanju s podjetjem Lajf d. o. o. izpeljala prvi Vikend tržiških poti – Tržič Trail Days. Dvodnevni dogodek je minil v odlični družbi in prekrasnem vremenu.


Deli:

Dogajanje pred Dvorano tržiških olimpijcev je bilo namenjeno predvsem najmlajšim občanom, ki so urili svoje znanje na krožnem oz. »pump track« poligonu ter mini kolesarskem poligonu. Preizkusili so se celo v tekmovanju, se vmes sladkali s palačinkami in sladkorno peno, za smeh pa je v nedeljo poskrbela umetniška skupina Čupakabra s predstavo Circus Biciklon. Za staro in mlado je bila zanimiva sobotna demonstracija vožnje s posebnimi kolesi Bojana Rozmana. S svojimi avtorskimi izdelki sta ponudbo popestrila domača ustvarjalca Stina.me in Nordster.

Udeleženci kolesarskih tur in otroških tekmovanj so prejeli praktične nagrade, ki so jih prispevala podjetja: Pro Alp, Kvibo, Čevljarsko Jazbec/ShoeDoctor, Sport Agent, Elan, Rode, Trgovina Grašca, Mateja Čadež s. p., Stina.me, Nordster in Bled Bike Festival.

Tržiško razkošje poti je v prvi dan prireditve doživljalo 30 kolesarjev, ki so pri Taborniškem domu Šija na testni trasi lahko testirali gorska in električna kolesa ter okušali dobrote planinskih koč. Tudi nedeljskih vodenih tur se je udeležilo okrog 20 kolesarjev iz cele Slovenije, med njimi je bila skupina »elektrončkov«, ki jo je po naših poteh zapeljala agencija Greenhills.

Generalni sponzor je bila Trgovina Grašca, Mateja Čadež s. p. Dogodek sta podprla še Komunala Tržič d. o. o. in Bios d. o. o, Tržič, za varnost in prvo pomoč pa so skrbeli člani Prostovoljnega gasilskega društva Tržič, Društvo Gorska reševalna služba Tržič in člani Območnega združenja Rdečega križa Tržič.
 
Zahvaljujemo se vsem, ki so kakorkoli prispevali, da je dogodek uspel in da je bila v Tržiču prisotna kopica presrečnih otrok in zadovoljnih kolesarjev. Verjamemo, da bo prihodnje leto še boljši in odmevnejši.

Fotografije: Mateja Dolžan in Andrej Remškar
Povezave:www.trzic.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
November 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
29.11.2018 | Kultura
Ura pravljic v knjižnici

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo