Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, predvsem na vzhodu in severu pa delno jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 10, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 0 °C.
3°C | 13°C
petek, 24.11.2017
-1°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
4°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
5°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

GORENJSKA PLAŽA ODPIRA VRATA NOVI SEZONI


OBČINSKE

| |
11.06.2015      15:16
A A

GORENJSKA PLAŽA ODPIRA VRATA NOVI SEZONI


NNa Gorenjski plaži v Tržiču je vse pripravljeno na dolgo in vroče poletje. Sodoben večnamenski kompleks ob vstopu v mesto, v petek, 12. junija 2015 odpira vrata novi kopalni sezoni. Deset tisoč obiskovalcev v dobrih dveh mesecih lanskega poskusnega obratovanja, je dobra popotnica za prvo pravo kopalno sezono v prenovljenem bazenskem delu nove tržiške turistične pridobitve. Prvi dan bo kopanje brezplačno, vse naslednje pa po konkurenčnih cenah, ki ostajajo iste kot v lanski sezoni. Vrata kopališča se bodo odprla ob 7. uri za jutranjo rekreacijo, ob 9. uri pa začne kopališče redno obratovati.


Jutri bo Gorenjska plaža spet oživela
Jutri bo Gorenjska plaža spet oživela
Deli:

“Pred začetkom letošnje sezone smo na Gorenjski plaži dodatno označili bazen za otroke, da bo njegova uporaba še varnejša in odpravili smo težavo z razkuževalnim bazenčkom. Gorenjska plaža je dobila tudi najemnika gostinskega dela kompleksa. Gostinska ponudba bo med kopalno sezono zagotovljena s postrežbo na zunanjih površinah, obljubljajo tudi sladoledni vrt. Novost je tudi, da je na zgornjem parkirišču nad kompleksom Gorenjska plaža zagotovljena infrastruktura za oskrbo avtodomov” novosti predstavlja župan Občine Tržič mag. Borut Sajovic. Pričakuje, da se bo na Gorenjski plaži letos hladilo 20.000 gostov.  Za upravljanje kompleksa Gorenjska plaža je Občina Tržič v zaključni fazi podelitve petletne koncesije podjetju Bios, d. o. o..  


Cene vstopnic ostajajo iste kot lani in se gibljejo od 1,5 eur za predšolske otroke do 15 eur, kolikor bo za celodnevno kopanje odštela družina s petimi ali več člani. Zelo privlačne so cene jutranjega rekreacijskega plavanja, organiziranega obiska in popoldanske vstopnice. Samo za nočno kopanje v soju žarometov bo potrebno odšteti dva evra in pol. Novost letošnjega cenika so sezonske vstopnice.

 

 

 

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjavazupanobcinetrzicmag.borutsajoviconovisezoninagorenjskiplazi.mp3
42545_izjavazupanobcinetrzicmag.borutsajoviconovisezoninagorenjskiplazi.mp3 (1,34 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
22.11.2017 | Kultura
Potopis Zahodna Avstralija
25.11.201 | Kultura
Mednarodni strokovni simpozij in slavnostna akademija
25.11.2017 | Družabni dogodki
VEČER DRUŽABNIH IGER
28.11.2017 | Kultura
Filmski večer v knjižnici
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo