Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
11°C
-4°C
JUTRI
16°C
-7°C
Deli

V Kovorju smo dostojno praznovali krajevni praznik

Na predvečer praznika KS Kovor ima Kovor "sm'n" (semenj). Že v soboto so se odvila športna tekmovanja, posebno dobro je bil obiskan prstomet, ki ga je organiziral Anže Hafnar.
Popoldan so se pomerili še v nogometu. Vsa športna tekmovanje sta vodila svetnika KS Kovor Miro Lapajna in Robi Pogačnik,
V ponedeljek smo se zbrali na mostu v Grabnu, kjer je nov most, obnovljeno strugo Cikavec in novo cesto blagoslovil župnik Ivan Potrebuješ. Po blagoslovu smo se navzoči skupaj z novinarji premaknili na vrt Doma krajanov. Čudovito petje domačega Mešanega pevskega zbora Kres in Moške vokalne skupine Plamen je bil uvod v lep večer. Pozdravoma predsednika KS Kovor in župana je sledilo prijetno druženje krajanov, ki živimo na tem lepem koncu Slovenije. Povezovanje in druženje je bil poudarek vseh govornikov - župnika, župana in predsednika KS.
Naj bo ta misel prisotna tudi v prihodnosti in skupaj nam bo lepše ter bomo dosegli še več.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!