Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
16°C
11°C
JUTRI
17°C
9°C

Vroči bend in plesnimi ritmi na četrtem Glasbenem večeru v Tržiškem Muzeju

V petek, 23. julija 2021, ob 20.30 vas Tržiški muzej vabi že na četrti Glasbeni večer s skupino Manouche.

Glasbeni kolektiv Manouche je zagotovo ena najbolj energičnih skupin na slovenski glasbeni sceni. So izvirna mešanica stilov, ki so ga poimenovali 'electro gipsy swing'. Njihova glasba se ponaša tudi s standardnimi džezovskimi tehnikami, zlasti z obema solističnima instrumentoma, kitaro in trobento. Kombinacija izjemne melodične glasbe s humornimi besedili, plesnimi ritmi in vrhunskimi glasbeniki je recept za uspeh - doma in v tujini!

Srce skupine je frontman in kitarist Robi Pikl, avtor skladb in odličen studijski glasbenik. Skupino sestavljajo še basist Krešimir Tomec, pevka s harmoniko Petra Trobec ter trobentač in pevec Luka Ipavec.

 

Vstopnice za koncerte si lahko zagotovite v Tržiškem Muzeju (T: 04 53 15 500, E-pošta: trziski.muzej@guest.arnes.si) ter v TPIC Tržič (T: 04 5971536 ali GSM: 051 627 057).

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi