Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
6°C | 14°C
torek, 21.10.2018
8°C | 13°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
3°C | 22°C
petek, 25.10.2018
5°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Romana Krajnčan v Tržiču posnela videospot za ......


KULTURA, DOGODKI

| |
08.11.2016      8:55
A A

Romana Krajnčan v Tržiču posnela videospot za novo skladbo Čarobni taxi


Romana Krajnčan na samosvoji poti s Čarobnim taxijem predstavlja novo pesem in videospot, ki ga je z mlado, ustvarjalno ekipo posnela v domačem Tržiču. Pesem vabi na potovanje, ki nič ne stane in prinese največje zadovoljstvo – potovanje vase, v svoje srce! »Čarobni taxi je prispodoba za notranji navigator, ki te pelje kamor koli želiš, če le znaš prisluhniti svojemu srcu in imaš pogum, da spoznavaš svoje najgloblje želje in strasti. « pravi Romana.


Romana Krajnčan je videospot za novo skladbo posnela v domačem Tržiču (foto David Bole)
Romana Krajnčan je videospot za novo skladbo posnela v domačem Tržiču (foto David Bole)
Deli:

Romana je posnela tudi videospot, v katerem nastopata najbolj vroča mlada plesalca na sceni; Žigan Krajnčan in Gašper Kunšek.

 »Čarobni taxi me je pripeljal v moje rojstno mesto Tržič. Mesto mojega otroštva. Nanj me vežejo lepi spomini, pa tudi žalostni…pa vendar globoko v sebi verjamem …in upam… mesto se prebuja in z njim se prebujamo tudi ljudje. Treba je živeti in ne buden spati !« pravi Romana.

 

Poglejte si videospot na spodnji povezavi:

https://youtu.be/iv6tW3H-FXU

 

Režiser videospota je vsestranski umetnik Kristijan Krajnčan, ki je med drugim prejemnik letošnje prve nagrade  za scenarij Cinephilia Productions Lab & Arab Film Festival v Rotterdamu in obenem tudi  mednarodno priznani glasbenik- virtuoz na bobnih in violončelu.

 

»Ujeli smo še lepo vreme, snemalna ekipa je bila mlada, entuziastična, odlično vzdušje je pripomoglo, da sem se popolnoma sprostila in zlila z mestom.«dodaja Romana, ki je sama tudi producentka projekta.

 

 Avtorji pesmi, ki jo boste kmalu slišali na radijskih postajah so Lojze Krajnčan, Gašper Tič  in Romana Krajnčan. V živo lahko Romano ujamete z Romana Krajnčan Kvartetom, s katerim izvaja ROMANČICE- pesmi za dušo.

 

» Po našem celovečernem koncertu v Mariboru sta pristopili dve dami, čestitali in vprašali kdaj bosta lahko naslednjič slišali te čudovite ROMANČICE. Vsi z glasbeniki smo se spogledali… zasmejali in od takrat naprej prevzeli ROMANČICE …na vajah, na koncertih in za nove skladbe, ki nastajajo. Tako se več ne obremenjujem ali so pesmi, ki jih izvajamo šanson ali jazz ali popevka ali uglasbena poezija….so ROMANČICE, polne ljubezni, življenjskih zgodb in erotike… in to v najrazličnejših glasbenih oblikah«, pravi Romana.

 

Romana Krajnčan Kvartet sestavljajo:

 

-          Romana Krajnčan – vokal

-          Gregor Ftičar – klavir

-          Dominik Krajnčan – trobenta

-          Goran Rukavina – kontrabas

ter gost

-           Kristijan Krajnčan – bobni

 

Poslušajte pesem s spodnje povezave:

 

https://we.tl/Yb5k3KILGN

 

Skladba je posneta v studiu GRP, tonski mojster: Primož Grašič, glasbeni producent: Lojze Krajnčan

 

Romana razkriva pozitivno naravnanost pesmi:

 

»Dolgo so se medile pesmi, ki so jih zame napisali meni ljubi slovenski pesniki in skladatelji in potrebovala sem pravo žensko zrelost , da sem jih ponotranjila in samozavest, da jih delim v pristnem stiku s poslušalci«, dodaja Krajnčanova, »Kreativnost je moj način življenja. Čarobni taxi se je pripeljal ob pravem času«, pravi vedno nasmejana Romana.

 

 

 

 
Povezave:Youtube
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2018
Danes ni dogodkov.
23.10.2018 | Kultura
Literarni večer z Mojco Širok
27.10.2018 | Družabni dogodki
Zabava za noč čarovnic

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo