Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

pretežno jasno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Drugod bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, predvsem v severni Sloveniji občasno pretežno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, na Primorskem do 24 °C.
8°C | 20°C
sobota, 20.10.2018
5°C | 18°C
nedelja, 21.10.2018
7°C | 12°C
ponedeljek, 22.10.2018
2°C | 17°C
torek, 23.10.2018
4°C | 15°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

ANA MARIA MITIČ IN ROMANA KRAJNČAN – ......


KULTURA, DOGODKI

| |
14.06.2017      13:36
A A

ANA MARIA MITIČ IN ROMANA KRAJNČAN – ENERGIČNI PETARDI, KI NAPOVEDUJETA GLASBENO EKSPLOZIJO NA VRTU TRŽIŠKEGA MUZEJA


Ta petek, 16. junija 2017, ob 20.30 uri bo na vrtu pred Tržiškim muzejem prevladovala živahna, ženska energija. Gostji tretjega v nizu petih Glasbenih večerov bosta Ana Maria Mitič in Romana Krajnčan.


Deli:

»Obe sva taki energični petardi, da se nitka slej kot prej vžge in pride do eksplozije,« se je slikovito izrazila Ana Maria Mitič, ki kakšnega velika šova z ognjemetom sicer ne obljublja, ker, kot pravi »gre za bolj intimen, lep poletni večer, v katerem bova z Romano vsaka s svojo žensko energijo tako peli kot govorili«.

Za Ano Mario Mitič in Romano Krajnčan bo petkov, prvi skupni nastop. Sta si pa zelo naklonjeni in spremljata delo ena druge.  

»Naredili bova večer vsega najboljšega in najlepšega, kar premoreva. Jaz bom pela svoje »romančice« in sem zelo vesela, da bom lahko prvič v Tržiču v živo predstavila mojo zadnjo skladbo Čarobni taxi, za katerega smo video posneli prav na tržiških ulicah in zelo lepo predstavlja naše mesto. Pripravljava pa tudi nekaj presenečenj, ki jih ne smem razkriti. Obeta se glasbeni večer v zelo močni ženski energiji, skupaj z vrhunskimi glasbeniki, ki s svojo virtuoznostjo in srčnostjo res dajo glasbi vsebino in postavijo piko na i,« se petkovega koncerta v Tržiškem muzeju veseli Romana Krajnčan, tudi idejna vodja projekta. 

Umetnici bodo spremljali Gregor Ftičar – klavir, Goran Rukavina – kontrabas in Dominik Krajnčan – trobenta in bobni.

Medtem ko bo Romana prepevala »romančice«, bo Ana Maria Mitič brusila jezik. »Tudi jaz se bom obrnila na spomine, s tem da so moji drugačni od Romaninih. Ona ima uspešno partnersko  razmerje, jaz pa sem se svoj čas kar ogibala moških, da ne bi naletela na kakšne napačne. Z obiskovalci koncerta  bom delila svoje intimne izkušnje, svoja lepa in manj lepa doživetja, vse to skozi prizmo humorja, ker drugače ne gre. Predstavila pa se bom tudi kot pevka,« napoveduje Ana Maria Mitič.   

Obe se iskreno veselita prvega skupnega nastopa pod zvezdami in sta prepričani, da to ne bo zadnji. »Z Ano Mario sva se  zelo lepo ujeli tako po energiji kot tudi glasovno«, povabilo na petkov koncert sklene Romana Krajnčan.

Vstopnice po 12 evrov so na voljo v Tržiškem muzeju, v TPIC Tržič, na elektronskem naslovu trziski.muzej@guest.arnes.si ali na telefonski številki 04 53 15 500.

       V nadaljevanju Glasbenih večerov v Tržiškem muzeju bodo nastopili še:

  • MARINA MARTENSSON TRIO (21. julij 2017, ob 20.30)
  • TANGO STORY & NUŠKA DRAŠČEK (15. september 2017, ob 20. uri)

 

Za dodatne informacije sta vam na voljo:

Organizacija: Jana Babšek, Tržiški muzej (T 041 622 528, jana.babsek@guest.arnes.si)

Umetniška vodja festivala: Romana Krajnčan (T 041 686 795, info@romanakr.com).
Priloge:
Neznan tip datoteke
izjava_anamariamitic.mp3
90605_izjava_anamariamitic.mp3 (1,15 MB)
Neznan tip datoteke
izjavaromanakrajncan.mp3
90605_izjavaromanakrajncan.mp3 (1,17 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Tržič? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Tržič
Občina Tržič
TRG SVOBODE 18
Tel:(04) 597 15 10
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.10.2018
Danes ni dogodkov.
23.10.2018 | Kultura
Literarni večer z Mojco Širok
27.10.2018 | Družabni dogodki
Zabava za noč čarovnic

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo