Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
-7°C
Deli

Poslovanje poslovnih subjektov v letu 2016

AJPES, Izpostavi Kranj, je podatke iz letnih poročil za namen državne statistike predložilo 284 gospodarskih družb in 465 samostojnih podjetnikov iz občine Tržič.

Več podatkov o  poslovanju poslovnih subjektov v letu 2016 v občini Tržič in v ostalih občinah Gorenjske regije,  si lahko preberete v Informacij o poslovanju gospodarskih družb, zadrug in samostojnih podjetnikov v letu  2016 na Gorenjskem.

Poslovanje posameznih gospodarskih družb, samostojnih podjetnikov, društev, političnih strank in pravnih oseb javnega prava v zadnjih petih letih, lahko registrirani uporabniki spletnega portala www.ajpes.si, brezplačno  preverijo v zavihku JOLP.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!