Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
21°C
9°C
SRE.
16°C
9°C
2288

Zidanica Pod piramido***

Vavčer za dopust lahko porabite tudi v občini Trebnje in si privoščite ugoden in razgiban dopust. 

 

Zidanica Pod piramido*** s 4 ležišči in lastnim parkiriščem se nahaja na začetku vinogradniške gorice Lisec, sredi neokrnjene narave, med vinogradi. Ob prihodu goste sprejmemo z dobrodošlico. Gostom so na razpolago sezonsko sadje in vina z domačega vinograda (šmarnica, modra frankinja itd.). Zidanica je dostopna invalidom, hišne ljubljenčke sprejmemo po dogovoru. 

 

Mimo vodijo številne pešpoti, kot na primer odcep evropske pešpoti E7 in slovenska pisateljska pot. Lokacija je lahko dostopna in je izhodišče za izlete v bližnjo okolico (Trebnje, Žužemberk, Krka, Dolenjske Toplice, Kočevski rog).

 

Vljudno vabljeni v objem reke Temenice, v deželo vinogradov in cvička.

 

Lisec 64b, 8211 Dobrnič

M:  +(386)41 905 842

E: gazvoda.jm@gmail.com/

S: https://zidanice.si/sl/accommodation/podpiramido 

GPS: 45.858488, 14.954592

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi