ZA NAMI USPEŠNA ZIMSKA TEKMOVALNA SEZONA

Mladi atleti tudi pozimi ne počivajo. Otroci kljub neugodnim vremenskim razmeram, ki jih prinaša zima, poleg dvoranskih treningov pridno obiskujejo tudi četrtkove v Športnem parku Trebnje.

Rezultati dobrega dela so se pokazali tudi na dvoranskih prvenstvih Slovenije za različne kategorije.  Tjaž Djaip Bartolj je na prvenstvu U14 v Ljubljani osvojil bronasto medaljo v teku na 600 m, Ana Jereb in Jan Šalehar pa sta sodelovala v štafeti Krke in prav tako osvojila 3. mesto. Julija Gorenc je postavila odličen osebni rekord v teku na 1000 m v kategoriji U16. Na prvenstvu U18 so Julija Gorenc, Manca Jereb (obe 1500 m), Karla Jerič (krogla), Nina Saje (60 m) in Matjaž Rebolj (60 m in daljina) postavili odlične osebne rekorde in bili blizu najboljšim.

Med starejšimi atleti sta spet izstopala Eva Murn (60 m ovire) in Matevž Šuštaršič (200 m), ki sta na prvenstvu U20 osvojila zlati medalji. Matevž je dodal še 3. mesto v teku na 60 m.