Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
-2°C
-3°C
JUTRI
0°C
-3°C
4543

Revija kegljačic za Jasmino, Silva kegljačica regije

 

Na »starem« novomeškem kegljišču Vodnjak je odbrana še zadnja koledarska tekma, kateri se je rezultat upošteval za izbor naj kegljača v dolenjsko-belokranjski regiji.

 

Presenetljiva zmagovalka na tradicionalni »reviji« je postala Trebanjka Jasmina Mišič s 581 podrtimi keglji, pred soigralko Katjo Šribar. Tretje mesto je dobila Črnomaljka Cvetka Lamut.

IZIDI REVIJE – ŽENSKE: 1. Jasmina Mišič 582, 2. Katja Šribar (obe Trebnje) 574, 3. Cvetka Lamut (Bela krajina) 562, 4. Alenka Miklavčič 562, 5. Marina Kos (obe Krka) 562, 6. Silva Zupančič (Trebnje) 560… MOŠKI: 1. Dušan Pavlin 597, 2. Stane Blažič 574, 3, Mitja Baša 571, 4, Robert Čelič (vsi Krka) 568, 5. Antona Radešček (Vodnjak) 565, 6. Robert Magdič (Bela krajina) 565 itd.

 

Med 52 kegljači v Območni kegljaški skupnosti Novo mesto, ki so prejeli točke na tekmovanjih, je laskavi naslov in zlata medalja prvič prišla v roke Trebanjki Silvi Zupančič. Pri fantih je slavil Novomeščan Robert Čelič.

 
Hvala vam drage kegljačice za vrhunsko odigrane tekme in rezultate, ki ste jih nizale letos. Še posebna hvala pa, da ste ime mesta Trebnje ponesle v svet. Naj vas tudi v letu 2017 spremlja športna sreča.

 

Mojca Smolič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij