Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
15°C
1°C
PET.
13°C
2°C
Deli
6594

Leto zdravja, gibanja in športa- delavnica za odrasle "Naučimo se varno padat"

V mesecu oktobru je judo klub Olimpija-Krmelj, izvajalec programa ob letu ZDRAVJA, GIBANJA IN ŠPORTA, izvedel serijo brezplačnih delavnic za odrasle "Naučimo se varno padat«. Namen delavnice je bil na lahkoten in zanimiv način predstaviti in naučiti udeležence na kaj morajo paziti pri padcih, ki se dogajajo v vsakodnevnem življenju in različnih športnih aktivnostih kot so smučanje, kolesarjenje, pohodništvo …  Delavnice so se  odvijali v Fitnes centru Klepec ob petkih,12, 19 in 26 oktobra pod vodstvom profesionalnega strokovnega delavca, udeležilo jih je več kot 20 oseb, ki so si s pridobljenim praktičnim znanjem  lahko pomagajo izogniti hujšim poškodbam in neprijetnim posledicam, ki temu sledijo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!