Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

pretežno jasno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
16°C | 28°C
sreda, 16.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 29°C
sobota, 20.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

3. družinsko kolesarjenje po Liscu in okoli ......


ŠPORT, TURIZEM, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
23.10.2017      10:40
A A

3. družinsko kolesarjenje po Liscu in okoli Lisca


Kljub gosti dopoldanski megli, se je udeležilo preko 20 kolesarjev.


Deli:

V društvu smo imeli plan kolesarjenja že v septembru, vendar smo zaradi slabega vremena prestavili na 15. oktober. Tudi ta dan niso bile vremenske razmere naklonjene kolesarjenju, saj je bilo kljub prestaviti ure starta, še vedno precej megleno. Pogumni kolesarji so, ne glede na vremenske razmere, startali in kolesarili po planu. Večina se jih je odločilo za najdaljšo progo, ki so prevozili 45 km. Približno na sredini najdaljše poti je bil postanek, kjer jih je predstavnik »Jamnice« postregel tudi z njihovo vodo.

Med tem časom, ko je potekalo kolesarjenje, smo člani društva na prireditvenem prostoru na Liscu pogostili pohodnike E7-Mare Rupena ter tudi mimo idoče, ki so se vračali od zahvalne maše, ki je bila istočasno na Liscu v cerkvici Sv. Križa.

Po prihodu kolesarjev na cilj je sledila pogostitev ter prijetno druženje  tudi ob igranju petanke z ostalimi člani društva. Popoldne nas je obsvetil še sonce, kar je bilo še dodatni vzrok za prijetno razpoloženje  vseh prisotnih.

Letošnjo prireditev – 3. družinsko kolesarjenje po Liscu in okoli Lisca je podprla Občina Trebnje in firma »Jamnica«, za kar se zahvaljujemo. Prav tako velja zahvala vsem članom društva za njihovo prostovoljno pomoč pri realizaciji prireditve.

Besedilo: Anica Maraž

Foto: Anica Maraž in Bojan Potisek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!