Logo MojaObčina.si
DANES
23°C
14°C
JUTRI
25°C
12°C
Oceni objavo

ŽUPANJI V ZAHVALO ZA PODPORO DRES S PODPISI

Kapetan RK Trimo Trebnje Uroš Udovič je županji Občine Trebnje Mateji Povhe ob zaključku sezone predal uokvirjen dres s podpisi članske ekipe, ki je v državnem prvenstvu letos osvojila tretje mesto. Čeprav so bila pričakovanja višja, so v vodstvu kluba zadovoljni z uspehi v letošnji sezoni, saj so po najvišjih mestih segli tudi v nižjih kategorijah. Pred nekaj dnevi so namreč državni prvaki v svoji kategoriji postali starejši dečki A RK Trimo Trebnje. Verjamejo, da so med mladimi rokometaši bodoči članski prvaki. 

Županja Mateja Povhe, ki je tudi sama navdušena rokometna navijačica, se je ekipi zahvalila in ob tem povedala, da je RK Trimo Trebnje pomemben deležnik udejstvovanja v lokalnem športnem prostoru. Zavedamo se pa tudi, da rezultati pridejo z roko v roki z urejeno športno infrastrukturo. Cilj je pridobiti kakovostni športni objekt, ki bo omogočal tako treninge kot tekme na najvišjem nivoju. Vsi skupaj si želimo, da bi tako dolgo pričakovana športna dvorana postala resničnost prihodnje leto.

 

Občinska uprava

 

Oglejte si tudi