Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
15°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 30°C
petek, 20.07.2018
16°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
17°C | 30°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

ŽUPAN OBČINE TREBNJE GOSTIL PREDSTAVNIKE ......


OBČINSKE

| |
20.09.2017      16:55
A A

ŽUPAN OBČINE TREBNJE GOSTIL PREDSTAVNIKE ZAVAROVALNICE SAVA D.D.Deli:

Župan Občine Trebnje Alojzij Kastelic, je v ponedeljek, 18. 9. 2017, gostil predstavnike Zavarovalnice Sava d.d., s strani katere so se delovnega srečanja udeležili predsednik uprave mag. David Kastelic, izvršni direktor Sektorja trženje in prodaja Miha Pahulje ter direktor PE Novo mesto Jože Klobčar, prisotni pa so bili tudi podžupan Občine Trebnje dr. Jože Korbar, župan Občine Mirna Dušan Skerbiš in župan Občine Mokronog – Trebelno Anton Maver ter predsednik Gasilske zveze Trebnje Anton Strah.

Na srečanju, kateremu je botrovala prošnja občin za finančno pomoč pri nakupu nove gasilske avtolestve, s katero se želi povečati požarno varnost in reševanje z objektov, se je župan Občine Trebnje predstavnikom zavarovalnice najprej zahvalil za njihov posluh in obisk, v pogovoru pa nadaljeval, da se morajo ravno občine kot družbeno odgovorne lokalne skupnosti vedno zavedati, da je varnost njihovih občanov na prvem mestu. Predstavniki Zavarovalnice Sava d.d. so se strinjali in povedali, da so bili povabila k srečanju veseli ter da se zavedajo svoje družbene odgovornosti in se bodo zato povabilu za finančno pomoč tudi z veseljem odzvali.

Po delovnem sestanku v veliki sejni sobi občine so si vsi skupaj napotili na ogled Gasilnega doma Trebnje, ki ga je predstavil predsednik GZ Trebnje Anton Strah, nato pa obiskali še podjetji TPV na Veliki Loki in Treves na Biču, kjer so si ogledali njihovo proizvodnjo in poslušali kratko predstavitev podjetja. Za topel in prisrčen sprejem se direktorjema obiskanih podjetij, Veljku Golešu in Andreju Baškoviču, iskreno zahvaljujemo.

Srečanje se je zaključilo na delovnem kosilu v Trebnjem, kjer so si prisotni izmenjali izkušnje in poglede na delovanje občin in zavarovalnice v lokalnem okolju.

 

Občinska uprava
Oddelek za splošne zadeve

Janez Pirc, direktor občinske uprave

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.07.2018 | Kultura
Gibanje s pravljicami
18.07.2018 | Kultura
Gibanje s pravljicami

Bodite prvi pri oddaji mnenja.