Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
20°C
14°C
JUTRI
27°C
16°C
1134

Zaključuje se 31. prireditev »Iz trebanjskega koša«

Ta konec tedna se v središču Trebnjega zaključuje tradicionalna 31. prireditev »Iz trebanjskega koša«. Dogajanje se je pričelo v petek, 14. junija 2019 z otvoritvijo prizidka ZD Trebnje, nadaljevalo z delavnicami na temo prometne varnosti, programom ob 135-letnici PGD Trebnje, podelitvijo tradicionalnih trebanjskih koškov ter zabavo s skupino Victory in Azaleo. Kot novost letošnjega koša, so se v soboto dopoldne mestnem parku predstavila najaktivnejša športna društva. Njihovi predstavniki so obiskovalcem omogočali, da so se preizkusili v različnih športih in aktivnem življenjskem slogu za vse generacijske skupine. ZD Trebnje je predstavil tudi preventivne zdravstvene programe. Popoldne so se v kulturnem programu predstavili učenci osnovne in glasbene šole iz Trebnjega ter v že tradicionalni povorki kar 35 društev oziroma okoli 650 ljudi. Sledil je koncert Prifarskih muzikantov ter zabava z Zidaniškim kvintetom. Dogajanje se zaklučuje s kolesarskim maratonom DANA.

Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujemo, da je 31. trebanjski koš res bogato napolnjen.

 

Občinska uprava občine Trebnje  

 

V prilogi nekaj fotografi s povorke. Več pa v prihodnjih dneh.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi