Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
22°C
14°C
JUTRI
27°C
13°C
Deli
940

Zadnja ulična debata pred zaključkom evropskega projekta SPACE

V petek 30.9. smo v parku v Trebnjem izvedli še zadnjo ulično debato v okviru evropskega projekta S.P.A.C.E., katerega namen je promocija aktivnega evropskega državljanstva in pri katerem občina Trebnje sodeluje še z osmimi evropskimi državami.

Tema tokratne ulične debate je bilo vprašanje: »Kako lahko kot državljani Evrope vplivamo na spremembe v njej?« Udeleženci so imeli različne poglede na naš vpliv na tem področju in mnenja so bila precej deljena. Številni so svoj doprinos k spremembam prepoznali v vsakdanjem življenju in delovanju v svojem okolju, medtem ko nekateri menijo, da stanje v Evropi ni tako, kot bi si želeli in so s tem tudi možnosti sprememb toliko manjše.

Pravilnih in napačnih odgovorov ni, ulična debata je namenjena ravno spodbujanju različnih pogledov na določeno zadevo, zato si lahko tudi s pomočjo odgovorov z zadnje ulične debate, ki jih najdete v priponkah, oblikujete vaše mnenje o temi.

 

Občinska uprava

Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi