Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
20°C
6°C
ČE.
20°C
7°C
1470

Vabljeni k reševanju ankete o EVROPSKEM TEDNU MOBILNOSTI 2020 v TREBNJEM - PARK(IRNI) DAN

Vljudno vabljeni k reševanju spletne ankete o preteklem Evropskem tednu mobilnosti 2020 v Trebnjem.

Prosimo, če si vzamete nekaj minut in s klikom na POVEZAVO pričnete z izpolnjevanjem ankete.

Anketa je anonimna in je namenjena evalvaciji PARK(irnega) DNEVA oziroma TEDNA, ki ga je Občina Trebnje v sodelovanju z lokalnimi deležniki izvedla v sklopu Evropskega tedna mobilnosti 2020. Aktivnosti park(irnega) dneva/tedna se je izvajala v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in je financirana s strani Ministrstva za okolje in prostor v okviru sredstev Sklada za podnebne spremembe. Nekaj vprašanj je namenjeno tudi aktivnosti peš kažipotov, ki je financirana iz istega vira.

ETM 2020 V TREBNJEM - PARK(IRNI) DAN - SPLETNA ANKETA

Hvala za vaše mnenje.


Oddelek za splošne zadeve
Občinska uprava Občine Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi